O nas

Nazywamy się IMIN Group. Jesteśmy polską firmą, która projektuje, produkuje i sprzedaje budki dźwiękoszczelne po marką IMIN Pods.
Stanowimy grupę ludzi, która cieszy się tym co robi i dzięki temu jest w stanie sprostać każdemu zadaniu. Fakt, że cały proces powstawania naszych budek skupiony jest w jednym miejscu, tylko nam w tym pomaga i sprawia, że nasi klienci mogą mieć pewność, że każde zamówienie zostanie potraktowane indywidualnie.
Jesteśmy pionierem w tej dziedzinie w Polsce, a nasze produkty zdobyły uznanie w konkursie Dobry Wzór w 2018 i 2019 roku, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Zostaliśmy docenieni nie tylko za walory użytkowe naszych produktów, ale także za ich ponadprzeciętny wygląd.
Największym powodem do radości jest dla nas fakt, że nasze budki dźwiękoszczelne codziennie służą klientom w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Dzięki naszym produktom biura stają się bardziej przyjazne i komfortowe. Twoje też może takie być.
Zapraszamy.

Poznaj nasz zespół
PAWEŁ ŚLĘCZKA
Współzałożyciel firmy. Zajmuje się projektowaniem oraz zagadnieniami produkcyjnymi i technologicznymi. Wyznawca zasady, że “nie ma rzeczy niemożliwych”, a rozwiązanie problemów to tylko kwestia czasu. Prywatnie pasjonat F1, Włoch i dobrej muzyki.
TOMASZ KAPICA
Współzałożyciel firmy. Odpowiedzialny za sprzedaż i marketing oraz kontakty międzynarodowe. Uważny słuchacz i obserwator rzeczywistości. Jego hobby to lotnictwo i podróże.