Budka s

BUDKA TELEFONICZNA

Mobilna przestrzeń, cicha i wydajna praca.
Zajmując się profesjonalnym projektowaniem wyciszonych wnętrz akustycznych od wielu lat, nauczyliśmy się cenić zarówno design, jak i piękno oraz spokój natury. Dlatego budka telefoniczna YOUNG to esencja skandynawskiego designu, klejnot dla oczu i uszu.
Nowoczesny design i nowatorskie podejście do rozmów.

Przestrzeń relaksu i wyciszenia.

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
CICHE BIURO W NOWYM WYDANIU
W nowoczesnych środowiskach pracy, na otwartej przestrzeni, w open-space’ach stworzonych w celu zachęcania do komunikacji i dzielenia się pomysłami – pogłos i hałas zewnętrzny mogą negatywnie wpływać na wydajność pracy.
Aby poprawić komfort, konieczne stało się stworzenie izolowanych akustycznie stref dla pracowników.
Naturalnie wygodna budka

Wnętrze urządzone jest w zgodzie z naturą oraz z zasadami ergonomii, by użytkownik czuł się jak najbardziej swobodnie.

FILC UŻYTE MATERIAŁY I SPECJALNIE DOBRANE BARWY FILCU AKUSTYCZNEGO – JASNOSZARY WEWNĄTRZ, CIEMNO SZARY NA ZEWNĄTRZ, SPRAWIAJĄ, ŻE PRZEBYWANIE W TYM WYGŁUSZONYM POMIESZCZENIE TO CZYSTY RELAKS I UKOJENIE ZMYSŁÓW.
DREWNO DREWNIANA KONSTRUKCJA RAMY OZNACZA PONADCZASOWĄ JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ, KTÓREJ WYMAGA POMIESZCZENIE DO ROZMÓW TELEFONICZNYCH. BUDKA TELEFONICZNA DO BIURA TO JEDNOOSOBOWA KABINA W NEUTRALNYCH KOLORACH ZARÓWNO WEWNĄTRZ, JAK I NA ZEWNĄTRZ.
Design inspirowany naturą Perfekcyjne w formie i bliskie naturze budki do rozmów stanowią naturalne dopełnienie Twojego wnętrza.

Korzystanie z naturalnych materiałów, jak drewno i filc, jest dla nas oczywiste. Wiemy, że przebywanie w tak zaprojektowanych przestrzeniach koi umysły spokojem i harmonią. Dodając do tego nowoczesną technologię w postaci zintegrowanej wentylacji i oświetlenia LED, uzyskujemy przestrzeń idealną do pracy w nowoczesnym biurze.

Dobry klimat

Idealnie urządzone biuro to wizytówka każdej firmy i instytucji. Wszystkie elementy wystroju wnętrza mają wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Odpowiedni „klimat”, jaki panuje w przestrzeni, to nie tylko efekt wizerunkowy. Wpływa on także na samopoczucie, a zarazem na motywację do pracy i zaangażowanie pracowników. Wnętrze budki, dzięki wydajnej wentylacji, zapewnia komfortową temperaturę i świeże powietrze w każdej sytuacji: podczas wideokonferencji czy rozmowy telefonicznej.
Składany stolik

To idealne rozwiązanie na niewielkich powierzchniach.

Postaw kubek z kawą i laptopa lub ciesz się większą przestrzenią, siedząc na wygodnym hokerze z oparciem.

Power Cube

„Kostka mocy” oferuje łatwy dostęp do źródła prądu w nowoczesnym wydaniu.

Gniazdo zasilające ma kompaktową formę i pozwala na doładowanie telefonu czy podłączenie laptopa.

Nieemitująca ciepła lampa LED Znajduje się dokładnie nad półką, aby idealnie oświetlić obszar potrzebny Ci do pracy. Włączy się automatycznie tuż po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który światło za Ciebie wyłączy, gdy już budkę opuścisz.

Zwiększenie komfortu.
Klimatyzacja

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać poziomem wentylacji. Jedyne co musisz zrobić, to przekręcic w prawo lub lewo, aby zwiększyć lub zmniejszyć nawiew.
Po chwili poczujesz, jak zmienia sie temperatura.