Budka s
BUDKA TELEFONICZNA
Mobilna przestrzeń, cicha i wydajna praca.
Zajmując się profesjonalnym projektowaniem wyciszonych wnętrz akustycznych od wielu lat, nauczyliśmy się cenić zarówno design, jak i piękno oraz spokój natury. Dlatego budka telefoniczna YOUNG to esencja skandynawskiego designu, klejnot dla oczu i uszu.
Nowoczesny design i nowatorskie podejście do rozmów.

Przestrzeń relaksu i wyciszenia!

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
CICHE BIURO W NOWYM WYDANIU

W nowoczesnych środowiskach pracy, na otwartej przestrzeni, w open-space’ach stworzonych w celu zachęcania do komunikacji i dzielenia się pomysłami – pogłos i hałas zewnętrzny mogą negatywnie wpływać na wydajność pracy.
Aby poprawić komfort, konieczne stało się stworzenie izolowanych akustycznie stref dla pracowników.

Naturalnie wygodna budka

Wnętrze urządzone jest w zgodzie z naturą oraz z zasadami ergonomii, by użytkownik czuł się jak najbardziej swobodnie.

FILC UŻYTE MATERIAŁY I SPECJALNIE DOBRANE BARWY FILCU AKUSTYCZNEGO – JASNOSZARY WEWNĄTRZ, CIEMNO SZARY NA ZEWNĄTRZ, SPRAWIAJĄ, ŻE PRZEBYWANIE W TYM WYGŁUSZONYM POMIESZCZENIE TO CZYSTY RELAKS I UKOJENIE ZMYSŁÓW.
DREWNO DREWNIANA KONSTRUKCJA RAMY OZNACZA PONADCZASOWĄ JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ, KTÓREJ WYMAGA POMIESZCZENIE DO ROZMÓW TELEFONICZNYCH. BUDKA TELEFONICZNA DO BIURA TO JEDNOOSOBOWA KABINA W NEUTRALNYCH KOLORACH ZARÓWNO WEWNĄTRZ, JAK I NA ZEWNĄTRZ.
Design inspirowany naturą Perfekcyjne w formie i bliskie naturze budki do rozmów stanowią naturalne dopełnienie Twojego wnętrza.

Korzystanie z naturalnych materiałów, jak drewno i filc, jest dla nas oczywiste. Wiemy, że przebywanie w tak zaprojektowanych przestrzeniach koi umysły spokojem i harmonią. Dodając do tego nowoczesną technologię w postaci zintegrowanej wentylacji i oświetlenia LED, uzyskujemy przestrzeń idealną do pracy w nowoczesnym biurze.

Dobry klimat

Idealnie urządzone biuro to wizytówka każdej firmy i instytucji. Wszystkie elementy wystroju wnętrza mają wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Odpowiedni „klimat”, jaki panuje w przestrzeni, to nie tylko efekt wizerunkowy. Wpływa on także na samopoczucie, a zarazem na motywację do pracy i zaangażowanie pracowników. Wnętrze budki, dzięki wydajnej wentylacji, zapewnia komfortową temperaturę i świeże powietrze w każdej sytuacji: podczas wideokonferencji czy rozmowy telefonicznej.
Składany stolik

To idealne rozwiązanie na niewielkich powierzchniach.

Postaw kubek z kawą i laptopa lub ciesz się większą przestrzenią, siedząc na wygodnym hokerze z oparciem.

Power Cube

„Kostka mocy” oferuje łatwy dostęp do źródła prądu w nowoczesnym wydaniu.

Gniazdo zasilające ma kompaktową formę i pozwala na doładowanie telefonu czy podłączenie laptopa.

Zwiększenie komfortu.
Klimatyzacja

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać poziomem wentylacji. Jedyne co musisz zrobić, to przekręcic w prawo lub lewo, aby zwiększyć lub zmniejszyć nawiew.
Po chwili poczujesz, jak zmienia sie temperatura.