Budka s
Specyfikacja techniczna 6-osobowej budki XL
Znajomość branży wyposażenia wnętrz biurowych pozwala nam tworzyć wielofunkcyjne elementy architektoniczne: od kabiny jednoosobowej po salę konferencyjną dla kilku osób. Komfort pracy jest zwiększany dzięki automatycznym i cichym wentylatorom, dzieląc przestrzeń biurową bez budowania stałych ścian. Designerskie budki telefoniczne do biura zapewniają całkowitą prywatność podczas spotkań.
Wymiary zewnętrzne:
260x260x225 cm
Waga:
1200 kg
Wyciszenie:
35 dB
Wyposażenie:
regulowana wentylacja, oświetlenie LED, czujnik ruchu, cztery gniazda 230V, dwa gniazda USB, RJ45, HDMI, monitor 31,5”
Pliki do pobrania:
Szczegółowe parametry techniczne:
Certyfikaty
Paleta kolorów RAL
Paleta kolorów NCS
Rysunki techniczne budki
Jesteś architektem? Pobierz rzuty budki w formacie DWG
najwyższa jakość materiałów Wykorzystane materiały
Meble biurowe muszą być najwyższej jakości. Używane są codziennie, przez kilka godzin, przez wielu pracowników. Narażone są na wysoki poziom eksploatacji. Budki telefoniczne IMIN Booth zostały wyprodukowane w sposób zapewniający zarówno najwyższy komfort użytkowania, jak i jakość, gwarantującą funkcjonalność budki telefonicznej przez długie lata.
Stelaż Obie ściany budki telefonicznej, moduł dolny (podłoga) i górny (sufit), zostały wykonane w technologii zapewniającej wysoką odporność na zarysowania i uderzenia. Gwarantuje to kilkuwarswowy lakier, który w ostatniej fazie kładzenia został dodatkowo wzmocniony powłoką ochronną, odporną na ścieranie. We wnętrzu stelaża - na całej jego powierzchni - znajdują się belki poprzeczne zapewniające stabilność meblom biurowym IMIN Booth. Pomiędzy nimi znajdują się panele dźwiękoizolacyjne, będące istotą funkcjonalności budki telefonicznej, gwarantujące wyciszenie pomieszczeń na poziomie -30dB. Efektywność paneli dźwiękoizolacyjnych dopełnia specjalna taśma akustyczna, łącząca wszystkie panele w jedną połać.
Drzwi Wykonane zostały z bezpiecznego, podwójnego, certyfikowanego, klejonego i hartowanego szkła. W uzupełnieniu o specjalne uszczelki - indywidualnie zaprojektowane na potrzeby budek telefonicznych IMIN Booth - zapewniają wysoką dźwiękoizolacyjność całej konstrukcji. Tafle szklane są bardzo bezpieczne - w razie ich mocnego uszkodzenia szkło się nie potłucze, a jedynie mogą się na nim pojawić pęknięcia, które nie wpłyną na funkcjonalnośc budki telefonicznej.
Ściana tylna Podobnie jak drzwi, została wykonana z bezpiecznego, podwójnego, certyfikowanego, klejonego i hartowanego szkła. Szkło przytwierdzane jest do specjalnej ramy, która w całości wkręcana jest do stelaża budki telefonicznej IMIN Booth, dzięki czemu podwyższa stabilność konstrukcji.
Panele chłonne Umieszczone są we wnętrzu budki, na suficie. Zapewniają pochłanianie fal dźwiękowych cyrkulujących wewnątrz budki, co przekłada się na istotne ograniczenie rezonowania dźwięku, odbijania się go od ścian
Okucia Wykonane są z dekoracyjnej stali szczotkowanej. Dodatkowo wyposażone zostały o specjalne tulejki - zaprojektowane przez konstruktorów budek telefonicznych IMIN Booth - zapewaniające łatwe i swobodne regulowanie drzwi.
Mateiał dźwiękoizolacyjny
Zewnętrzna ściana budki z
kilkuwarstwowym lakierem ochoronnym
Konstrukcja poprzeczna
zapewniająca stablność
Wewnętrzna ściana budki z kilkuwarstwowym
lakierem ochronnym