Budka s

WIELOOSOBOWA BUDKA TELEFONICZNA

Przenieś dotychczasowy styl pracy na wyższy poziom!
Wyciszenie akustyczne wnętrz budek telefonicznych umożliwia bardziej elastyczny, przedsiębiorczy i oparty na współpracy styl pracy. IMIN Pods XL to mobilny, modułowy boks akustyczny do spotkań dla 4-8 osób, zaprojektowany po to, aby pomóc znaleźć ciszę i skupienie w miejscu pracy. Wyciszona przestrzeń biurowa pomaga poprawić samopoczucie, a także zwiększa wydajność i zaangażowanie ludzi.

Występuje w dwóch opcjach wyposażenia: biurowej i konferencyjnej.

Koncentracja, komunikacja, współpraca!

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
MY DAJEMY CI PRZESTRZEŃ, TY DECYDUJESZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ
BUDKA TELEFONICZNA XL TO PRZESTRZEŃ, KTÓRA MOŻE PEŁNIĆ FUNKCJĘ BIURA DLA 4 LUB SALI KONFERENCYJNEJ DLA 6 OSÓB BUDKĘ BEZ WYPOSAŻENIA MOŻESZ ZAARANŻOWAĆ JAKO CHILL ROOM LUB POKÓJ DO GIER. NIE MA OGRANICZEŃ. TY WYBIERASZ, TY DECYDUJESZ, A MY ZAPEWNIAMY KOMFORT DŹWIĘKOWY.
Przyszłość pracy w biurze zaczyna się teraz

W pracy spędzamy większą część dnia, warto więc zadbać o detale.

ZOBACZ WIĘCEJ 24W I 2000LM, TO PARAMETRY OŚWIETLENIA, KTÓRE ROBIĄ WRAŻENIE. NIEWAŻNE, CZY SIEDZISZ PRZY OKRĄGŁYM STOLE, CZY PRACUJESZ PRZY BIURKU, WSZYSTKO WIDZISZ JASNO I WYRAŹNIE. TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W BUDCE XL, TWOIM NOWYM BIURZE LUB SALI KONFERENCYJNEJ. WEJDŹ DO ŚRODKA I PRZEKONAJ SIĘ.
DESIGN I KOMFORT WNĘTRZE BUDKI ZAPROJEKTOWALIŚMY Z MYŚLĄ NIE TYLKO O ZWOLENNIKACH ESTETYCZNYCH WNĘTRZ. KONSTRUKCJA Z DREWNIANYCH ŻEBER ROZPRASZA DŹWIĘK JESZCZE WYDAJNIEJ.
Sala szkoleniowa dla 8 osób Sprawdzi się idealnie, kiedy będziesz chciał zorganizować cykl szkoleń lub warsztatów dla mniejszych grup.

Podczas kameralnych spotkań pojawiają się prawdziwe innowacje i pomysły. IMIN Pods jest alternatywą dla sal konferencyjnych, których jest zazwyczaj za mało.
Wieloosobowe budki telefoniczne od IMIN Pods są wykorzystywane w biurach, korporacjach, pomieszczeniach coworkingowych, przestrzeniach użyteczności publicznej oraz podczas eventów i wydarzeń publicznych. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada stylowi Twojego wnętrza i Twoim potrzebom i znajdź jej kreatywne przeznaczenie i miejsce.

Temperatura pod kontrolą

Zapewnij sobie i pracownikom optymalny komfort cieplny. Dzięki wbudowanemu potencjometrowi wentylacji, klimat w biurowej budce telefonicznej, zawsze będzie dla Ciebie optymalny. Kręć od zera do stu procent, aż poczujesz komfort termiczny i dobre samopoczucie.
Delektuj się jakością obrazu

32 calowy, wysokiej klasy monitor przystosowany do standardu HD Ready o rozdzielczości 1920×1080.

Kąt widzenia 178o zapewni komfort wszystkim uczestnikom spotkania.

Wszystko pod kontrolą

Rozbudowany media port umożliwi komfortową pracę zarówno w trybie biurowym, jak i konferencyjnym.

Łącze internetowe zapewni kontakt ze światem, a port HDMI sprawi, że prezentacja stanie się przyjemnością.

Nieemitująca ciepła lampa LED Znajduje się dokładnie nad półką, aby idealnie oświetlić obszar potrzebny Ci do pracy. Włączy się automatycznie tuż po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który światło za Ciebie wyłączy, gdy już budkę opuścisz.
E-glass - wystarczy jeden ruch ręki, a budka stanie się przestrzenią przeznaczoną tylko dla Ciebie. Zarządzanie prywatnością
jeszcze nigdy nie było takie proste.
E-glass to inteligentna folia z warstwą ciekłokrystaliczną sterowaną prądem elektrycznym. Włączenie napięcia powoduje, że kryształy układają się w uporządkowany sposób, a szyby stają się w pełni przezroczyste. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności, wystarczy za pomocą pilota, wyłączyć napięcie i szyby staną się matowe. Prosto i łatwo, jak za dotknięciem różdżki,
zmienisz swoje mobilne biuro w Twoją prywatną przestrzeń.

Zwiększenie komfortu.
Wentylacja.

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać poziomem wentylacji. Jedyne co musisz zrobić, to przekręcić w prawo lub lewo, aby zwiększyć lub zmniejszyć nawiew. Po chwili poczujesz, jak zmienia się temperatura.