Budka s
BUDKA TELEFONICZNA
Przenieś dotychczasowy styl pracy na wyższy poziom!
Wyciszenie akustyczne wnętrz budek telefonicznych umożliwia bardziej elastyczny, przedsiębiorczy i oparty na współpracy styl pracy. IMIN Pods to mobilny, modułowy box do spotkań dla 6-8 osób, zaprojektowany po to, aby pomóc znaleźć ciszę i skupienie w miejscu pracy. Wyciszona przestrzeń biurowa pomaga poprawić samopoczucie, a także zwiększa wydajność i zaangażowanie ludzi.

Koncentracja, komunikacja, współpraca!

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
MY DAJEMY CI PRZESTRZEŃ, TY URZĄDZASZ WNĘTRZE

BUDKA TELEFONICZNA XL TO PRZESTRZEŃ, KTÓREJ URZĄDZENIEM WNĘTRZA W CAŁOŚCI MOŻESZ ZAJĄĆ SIĘ TY.

PUŚĆ WODZE WYOBRAŹNI I ZAARANŻUJ JE, JAK TYLKO CHCESZ. CHILL ROOM, POKÓJ DO GIER CZY DODATKOWA SALA KONFERENCYJNA – NIE MA OGRANICZEŃ. TY WYBIERASZ, TY URZĄDZASZ, A MY ZAPEWNIAMY KOMFORT DŹWIĘKOWY.

Przyszłość pracy w biurze zaczyna się teraz

W pracy spędzamy większą część dnia, warto więc zadbać o detale.

ZOBACZ WIĘCEJ 24W I 2000LM, TO PARAMETRY OŚWIETLENIA, KTÓRE ROBIĄ WRAŻENIE. NIEWAŻNE, CZY SIEDZISZ PRZY OKRĄGŁYM STOLE, CZY PRACUJESZ PRZY BIURKU, WSZYSTKO WIDZISZ JASNO I WYRAŹNIE. TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W BUDCE XL, TWOIM NOWYM BIURZE LUB SALI KONFERENCYJNEJ. WEJDŹ DO ŚRODKA I PRZEKONAJ SIĘ.
DESIGN I KOMFORT WNĘTRZE BUDKI ZAPROJEKTOWALIŚMY Z MYŚLĄ NIE TYLKO O ZWOLENNIKACH ESTETYCZNYCH WNĘTRZ. KONSTRUKCJA Z DREWNIANYCH ŻEBER ROZPRASZA DŹWIĘK JESZCZE WYDAJNIEJ.
Sala szkoleniowa dla 8 osób Sprawdzi się idealnie, kiedy będziesz chciał zorganizować cykl szkoleń lub warsztatów dla mniejszych grup.

Podczas kameralnych spotkań pojawiają się prawdziwe innowacje i pomysły. IMIN Pods jest alternatywą dla sal konferencyjnych, których jest zazwyczaj za mało.
Budki telefoniczne od IMIN Pods są wykorzystywane w biurach, korporacjach, pomieszczeniach coworkingowych, przestrzeniach użyteczności publicznej oraz podczas eventów i wydarzeń publicznych. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada stylowi Twojego wnętrza i Twoim potrzebom i znajdź jej kreatywne przeznaczenie i miejsce.

Temperatura pod kontrolą

Zapewnij sobie i pracownikom optymalny komfort cieplny. Dzięki wbudowanemu potencjometrowi wentylacji, klimat w biurowej budce telefonicznej, zawsze będzie dla Ciebie optymalny. Kręć od zera do stu procent, aż poczujesz komfort termiczny i dobre samopoczucie.
Delektuj się jakością obrazu

32 calowy, wysokiej klasy monitor przystosowany do standardu HD Ready o rozdzielczości 1920×1080.

Kąt widzenia 178o zapewni komfort wszystkim uczestnikom spotkania.

Wszystko pod kontrolą

Rozbudowany media port umożliwi komfortową pracę zarówno w trybie biurowym, jak i konferencyjnym.

Łącze internetowe zapewni kontakt ze światem, a port HDMI sprawi, że prezentacja stanie się przyjemnością.

Zwiększenie komfortu.
Klimatyzacja

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać poziomem wentylacji. Jedyne co musisz zrobić, to przekręcić w prawo lub lewo, aby zwiększyć lub zmniejszyć nawiew. Po chwili poczujesz, jak zmienia się temperatura.