Budka s

Jednoosobowa budka akustyczna

CICHA I PRYWATNA PRZESTRZEŃ KOMUNIKACYJNA W TWOIM BIURZE.
Od powierzchni biurowych typu open space, po ruchliwe terminale lotniskowe i przestrzenie publiczne – coraz mniej ścian dzieli świat wokół nas. Ten ruch w kierunku otwartości i współpracy wiąże się z kosztem – częściowo oddajemy swoją prywatność. Jednoosobowa budka akustyczna IMIN Pods pomaga wypełnić tę lukę, zapewniając cichy azyl do pracy, prywatne miejsce na rozmowę telefoniczną lub przestrzeń wyciszenia w trakcie pracowitego dnia.

Oaza spokoju w biurze – koniec z niechcianym hałasem!

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
POZWÓL SOBIE NA ROZMOWĘ W CISZY
Nawet w najbardziej ruchliwym i głośnym miejscu, można wyeliminować hałas, oferując swoim pracownikom pomieszczenie dźwiękoszczelne. Jako alternatywa dla boksów biurowych, budka telefoniczna S rozwiązuje hałaśliwy problem pomieszczeń open space zapewniając cichą przestrzeń do pracy. Dzięki dźwiękoizolacyjnej biurowej budce telefonicznej już nigdy nie będziesz się martwił, że zakłócisz pracę otaczających cię współpracowników.
Funkcjonalna półka

Idealna przestrzeń do pracy

Dla twojej wygody PÓŁKA WYKONANA Z WYSOKOGATUNKOWEJ SKLEJKI Z DRZEWA BUKOWEGO, O UNIWERSALNEJ I PROSTEJ FORMIE, UMOŻLIWIA WYGODNĄ PRACĘ Z LAPTOPEM.
DESIGN I KOMFORT AŻUROWE DETALE PÓŁKI SĄ NIE TYLKO NOWOCZESNYM ELEMENTEM ARCHITEKTURY WNĘTRZA BUDKI DO ROZMÓW W BIURZE, ALE POMAGAJĄ ROZPRASZAĆ DŹWIĘK.
Kompaktowa forma, pełnia możliwości 6-cio elementowa konstrukcja łatwa w montażu

IminPods S to jedyna jednoosobowa budka na rynku, która pomieści dwie osoby! Dzięki temu, że samodzielnie możesz dobrać elementy wyposażenia oraz skonfigurować styl pracy (siedzący, półsiedzący, stojący) – możesz dostosować całość wnętrza do swoich potrzeb.

Powiew świeżości podczas rozmowy

Wentylacja zapewnia wysoką jakość atmosfery wewnątrz pomieszczenia. Wydajna wymiana powietrza sprawia, że jest ono czyste i zachowuje równą temperaturę oraz wilgotność. Cichy mechanizm sprawia, że nawet podczas najbardziej intensywnego spotkania lub rozmowy w biurze, można się skoncentrować na tym, co najważniejsze w pracy.
Oświetlenie i czujnik ruchu

Nieemitująca ciepła lampa LED znajduje się dokładnie nad półka, aby idealnie oświetlić obszar, którego potrzebujesz do pracy. Jest oszczędna – pobiera jedynie 2W – a światła daje co nie miara (170 lm).

Włączy się automatycznie po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który wyłączy za Ciebie światło, gdy już budkę opuścisz.

Siedzisko i podnóżek

W wyposażeniu dodatkowym, pomyśleliśmy o osobach chcących prowadzić długie telekonferencje w budkach telefonicznych IMIN Pods.

Specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy tapicerowane siedzisko i podnóżek.

Nieemitująca ciepła lampa LED Znajduje się dokładnie nad półką, aby idealnie oświetlić obszar potrzebny Ci do pracy. Włączy się automatycznie tuż po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który światło za Ciebie wyłączy, gdy już budkę opuścisz.
E-glass - wystarczy jeden ruch ręki, a budka stanie się przestrzenią przeznaczoną tylko dla Ciebie. Zarządzanie prywatnością
jeszcze nigdy nie było takie proste.
E-glass to inteligentna folia z warstwą ciekłokrystaliczną sterowaną prądem elektrycznym. Włączenie napięcia powoduje, że kryształy układają się w uporządkowany sposób, a szyby stają się w pełni przezroczyste. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności, wystarczy za pomocą pilota, wyłączyć napięcie i szyby staną się matowe. Prosto i łatwo, jak za dotknięciem różdżki,
zmienisz swoje mobilne biuro w Twoją prywatną przestrzeń.

Ciepło, cieplej.
Zimno, zimniej.

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać temperaturą. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią wydajność wentylacji. Po chwili poczujesz, jak zmienia się klimat wewnątrz pomieszczenia.