Budka s

2-OSOBOWA BUDKA TELEFONICZNA

Rozwiązania akustyczne dla nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Potrzebna Ci chwila ciszy do pracy w skupieniu? Masz ważny telefon i szukasz w biurze niezależnego wyciszonego miejsca? Wybierz swoją przestrzeń. IMIN Pods to nie tylko 2-osobowa budka akustyczna. To modułowa przestrzeń robocza, która zapewnia spokojne i wyciszone środowisko pracy.

Oaza spokoju w biurze – koniec z niechcianym hałasem!

Izolacja akustyczna

Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
Otwórz open space na więcej
Coraz więcej pracowników zgłasza zapotrzebowanie na izolowane akustycznie miejsca do spotkań lub by skupić się na swojej pracy.
Biurowe budki telefoniczne i mobilne sale konferencyjne IMIN Pods zapewniają elastyczność w planowaniu przestrzeni, ponieważ nie są stałym elementem budynku, lecz stanowią designerski element wyposażenia wnętrz.
Inteligentne rozwiązania biurowe

Rewolucja w sterowaniu przestrzenią – wybierz prywatność na życzenie.

E-GLASS W BUDKACH STOSUJEMY WYŁĄCZNIE SZYBY KLEJONE I HARTOWANE, KTÓRE SPEŁNIAJĄ NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA. KAŻDA Z NICH MOŻE BYĆ POKRYTA FOLIĄ SZRONIONĄ LUB INTELIGENTNYM SYSTEMEM E-GLASS.
SMART DESIGN NIEWIELKA POWIERZCHNIA BUDKI STANIE SIĘ W PEŁNI TRANSPARENTNĄ SALA SPOTKAŃ DLA DWÓCH LUB TRZECH OSÓB.
Jedna przestrzeń, trzy funkcje Pomieszczenie dźwiękoszczelne w rozmiarze M dostępne jest w trzech opcjach wyposażenia.

Minibiuro lub sala spotkań. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom – do krótkich rozmów i mniej formalnych spotkań face-to-face ze stolikiem barowym i hokerami lub stanowisko do pracy, gdzie dostępne jest biurko z fotelem obrotowym. Ta mobilna, odizolowana akustycznie przestrzeń zapewni komfortowe warunki pracy dla 2 lub 3 osób.

Poczuj siłę wentylacji

Zintegrowany system wentylacji pozwala cieszyć się świeżym powietrzem, nawet w niewielkim, dźwiękoszczelnym pomieszczeniu. Oprócz wysokiej jakości technologii, produkt oferuje cichą pracę i energooszczędność.
Czujnik ruchu

Każda budka M wyposażona jest w dwie lampy LED z czujnikiem ruchu. Światło włącza się i wyłącza automatycznie.

Dzięki temu system oświetleniowy jest zarówno ekonomiczny, jak i ekologiczny.

Oświetlenie LED

Projektując budkę, odpowiednio dobraliśmy oświetlenie. Zarówno dwa punkty świetlne, jak i barwa oraz rozkład lamp wpływają na klimat wnętrza oraz samopoczucie podczas spotkań czy rozmów telefonicznych.

Nieemitująca ciepła lampa LED Znajduje się dokładnie nad półką, aby idealnie oświetlić obszar potrzebny Ci do pracy. Włączy się automatycznie tuż po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który światło za Ciebie wyłączy, gdy już budkę opuścisz.
E-glass - wystarczy jeden ruch ręki, a budka stanie się przestrzenią przeznaczoną tylko dla Ciebie. Zarządzanie prywatnością
jeszcze nigdy nie było takie proste.
E-glass to inteligentna folia z warstwą ciekłokrystaliczną sterowaną prądem elektrycznym. Włączenie napięcia powoduje, że kryształy układają się w uporządkowany sposób, a szyby stają się w pełni przezroczyste. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności, wystarczy za pomocą pilota, wyłączyć napięcie i szyby staną się matowe. Prosto i łatwo, jak za dotknięciem różdżki,
zmienisz swoje mobilne biuro w Twoją prywatną przestrzeń.