Budka s

4-osobowa budka akustyczna

Open Space 2.0
Ponad 3m² przestrzeni konferencyjnej. Zyskaj dla siebie i swoich pracowników prywatną strefę oddzieloną od części biurowych, by poprawić komunikację między członkami zespołu, zwiększyć efektywność na spotkaniach i móc cieszyć się komfortem pracy. Oto 4-osobowa budka akustyczna IMIN Pods!

Postaw na jakość i ciszę w miejscu pracy

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
CICHE WSPARCIE DLA TWOJEJ FIRMY
Dobry biznes może rozwijać się tylko w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Akustyczna budka L to cicha, wielofunkcyjna przestrzeń przeznaczona dla czterech do sześciu osób, idealna do organizacji niewielkich spotkań.
Przestrzeń

Biuro to nie tylko przestrzeń, w której pracujemy. Zatroszcz się o wygodę pracowników.

KOMFORTOWE WNĘTRZE TAPICEROWANE SIEDZISKA I SZEROKI STÓŁ WYGODNIE POMIESZCZĄ 4 OSOBY WRAZ Z ICH WSZYSTKIMI NARZĘDZIAMI PRACY. BUDKA L TO IDEALNE MIEJSCE DO ORGANIZACJI SPOTKAŃ I PREZENTACJI Z DALA OD BIUROWEGO ZGIEŁKU.
DUŻY STÓŁ FUNKCJONALNY STÓŁ O WYMIARACH 70x110 CM POMIEŚCI LAPTOPY ORAZ INNE OSOBISTE DROBIAZGI CZTERECH OSÓB. WYKONANY Z WYSOKOODPORNEJ SKLEJKI, DOSTĘPNY W NATURALNYM KOLORZE.
Diabeł tkwi w szczegółach Budka telefoniczna nadaje się do burzy mózgów, wywiadów i wielu innych kreatywnych aktywności.

Usuń wszystkie czynniki, które przeszkadzają pracownikom twojej firmy w czerpaniu przyjemności z pracy i wybierz opcje wnętrza, z którymi Ty i Twoi współpracownicy czujesz się najbardziej komfortowo. Do wyboru masz różne kolory obicia kanap. Całość, w najwyższej jakości, będzie służyła długo i w dobrym stylu. Praca już nigdy nie będzie taka sama.

Inteligentna wentylacja

Budki telefoniczne Iminpods są wyposażone w wydajną wentylację. Uruchamiana jest ona automatycznie po wejściu do budki dzięki czujnikowi ruchu. Wentylacja zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania, dzięki czemu śmiało można w jej wnętrzu prowadzić długie telekonferencje. Jej wydajność to 147 m³/h, co oznacza, że powietrze w budce zostanie wymienione aż 70 razy w ciągu godziny.
Detale w roli głównej

Wysokiej jakości monitor o kącie widzenia 178 stopni.

Delektuj się jakością obrazu i korzystaj z niego podczas prezentacji multimedialnych.

Media port

8-mio modułowy mediaport umożliwia zasilanie i ładowanie urządzeń 4-osobowego zespołu, dostęp do Internetu oraz prezentacje na 32” monitorze.

Nieemitująca ciepła lampa LED Znajduje się dokładnie nad półką, aby idealnie oświetlić obszar potrzebny Ci do pracy. Włączy się automatycznie tuż po tym, jak wejdziesz do budki. Wszystko za sprawą czujnika ruchu, który światło za Ciebie wyłączy, gdy już budkę opuścisz.
E-glass - wystarczy jeden ruch ręki, a budka stanie się przestrzenią przeznaczoną tylko dla Ciebie. Zarządzanie prywatnością
jeszcze nigdy nie było takie proste.
E-glass to inteligentna folia z warstwą ciekłokrystaliczną sterowaną prądem elektrycznym. Włączenie napięcia powoduje, że kryształy układają się w uporządkowany sposób, a szyby stają się w pełni przezroczyste. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności, wystarczy za pomocą pilota, wyłączyć napięcie i szyby staną się matowe. Prosto i łatwo, jak za dotknięciem różdżki,
zmienisz swoje mobilne biuro w Twoją prywatną przestrzeń.

Pozytywny klimat.
To nas wyróżnia.

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać temperaturą.
Jedyne co musisz zrobić, to ustalić, jaki klimat odpowiada ci najbardziej. Po chwili poczujesz, jak zmienia się temperatura.