Budka s
BUDKA TELEFONICZNA
Open Space 2.0
Ponad 3m² przestrzeni konferencyjnej. Zyskaj dla siebie i swoich pracowników prywatną strefę oddzieloną od części biurowych, by poprawić komunikację między członkami zespołu, zwiększyć efektywność na spotkaniach i móc cieszyć się komfortem pracy.

Postaw na jakość i ciszę w miejscu pracy

Izolacja akustyczna
Izolacyjność akustyczna kabiny dźwiękoszczelnej wg. PN-EN ISO 11957:2000 Wyznaczanie dźwiękoszczelnych właściwości kabin - pomiary terenowe
CICHE WSPARCIE DLA TWOJEJ FIRMY

Dobry biznes może rozwijać się tylko w nowoczesnych przestrzeniach biurowych.

Akustyczna budka L to cicha, wielofunkcyjna przestrzeń przeznaczona dla czterech do sześciu osób, idealna do organizacji niewielkich spotkań.

Przestrzeń

Biuro to nie tylko przestrzeń, w której pracujemy. Zatroszcz się o wygodę pracowników.

KOMFORTOWE WNĘTRZE TAPICEROWANE SIEDZISKA I SZEROKI STÓŁ WYGODNIE POMIESZCZĄ 4 OSOBY WRAZ Z ICH WSZYSTKIMI NARZĘDZIAMI PRACY. BUDKA L TO IDEALNE MIEJSCE DO ORGANIZACJI SPOTKAŃ I PREZENTACJI Z DALA OD BIUROWEGO ZGIEŁKU.
DUŻY STÓŁ FUNKCJONALNY STÓŁ O WYMIARACH 70x110 CM POMIEŚCI LAPTOPY ORAZ INNE OSOBISTE DROBIAZGI CZTERECH OSÓB. WYKONANY Z WYSOKOODPORNEJ SKLEJKI, DOSTĘPNY W NATURALNYM KOLORZE.
Diabeł tkwi w szczegółach Budka telefoniczna nadaje się do burzy mózgów, wywiadów i wielu innych kreatywnych aktywności.

Usuń wszystkie czynniki, które przeszkadzają pracownikom twojej firmy w czerpaniu przyjemności z pracy i wybierz opcje wnętrza, z którymi Ty i Twoi współpracownicy czujesz się najbardziej komfortowo. Do wyboru masz różne kolory obicia kanap. Całość, w najwyższej jakości, będzie służyła długo i w dobrym stylu. Praca już nigdy nie będzie taka sama.

Inteligentna wentylacja

Budki telefoniczne Iminpods są wyposażone w wydajną wentylację. Uruchamiana jest ona automatycznie po wejściu do budki dzięki czujnikowi ruchu. Wentylacja zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania, dzięki czemu śmiało można w jej wnętrzu prowadzić długie telekonferencje. Jej wydajność to 147 m³/h, co oznacza, że powietrze w budce zostanie wymienione aż 70 razy w ciągu godziny.
Detale w roli głównej

Wysokiej jakości monitor o kącie widzenia 178 stopni.

Delektuj się jakością obrazu i korzystaj z niego podczas prezentacji multimedialnych.

Media port

8-mio modułowy mediaport umożliwia zasilanie i ładowanie urządzeń 4-osobowego zespołu, dostęp do Internetu oraz prezentacje na 32” monitorze.

Pozytywny klimat.
To nas wyróżnia.

W swojej budce możesz z łatwością zarządzać temperaturą.
Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która oferuje montaż klimatyzacji w budce do rozmów telefonicznych i konferencji w biurze. Jedyne co musisz zrobić, to ustalić, jaki klimat odpowiada ci najbardziej. Po chwili poczujesz, jak zmienia się temperatura.